Willa Ludka
... bo chodzi o zbliżenie się do prawdy, nawet tylko w umyśle ...
poniedziałek, 29 grudnia 2014
Moje ikigai czyli jak zrobić coś z niczego i dobrze się przy tym bawić
Willa Ludka to nazwa pewnego domu, który znajduje się w połowie ulicy, przy której mieszkam od ponad 2 lat. Mijam go niemal codziennie, czasami nawet dwa razy. Jest piękny i niezwykle inspirujący, czego dowodem jest chociażby ten blog właśnie.
Czytaj więcej »
Nowsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)