Willa Ludka to nazwa pewnego domu, który znajduje się w
połowie ulicy, przy której mieszkam od ponad 2 lat. Mijam go niemal codziennie,
czasami nawet dwa razy. Jest piękny i niezwykle inspirujący, czego dowodem jest
chociażby ten blog właśnie.
Blog ten będzie poświęcony szeroko rozumianej organizacji
przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz ludzi. Przez przestrzeń wewnętrzną rozumiem:
styl życia, wartości, cele, marzenia, rozwój osobisty, budowanie relacji z
samym sobą i z innymi ludźmi, a przestrzeń zewnętrzna to po prostu to co nas
otacza: miejsca, przedmioty i ich ułożenie względem siebie czyli aranżacja i
wystrój.
Celem bloga jest uświadomienie wszystkim tego, jakimi my
ludzie jesteśmy niezwykłymi istotami i jaki niesamowity wpływ mamy na niemal wszystko
co nas otacza. A także jak niewielkie zmiany, wewnątrz lub na zewnątrz nas
samych, mogą sprawić we wszystkich obszarach naszego życia (relacjach, zdrowiu,
finansach czy pracy) niemal cuda.
Blog ten będzie także wyrazem radości jaką chcę się ze
wszystkimi podzielić, radości bycia, życia i tworzenia oraz odkrywania świata
każdego dnia na nowo. To takie moje Ikigai (japońskie słowo oznaczające „powód
bycia, życia”).
A Willa Ludka to mój wirtualny dom, który tu będzie
niezależnie od tego gdzie ja będę.
Zapraszam do odwiedzania mnie!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz