Plastik jest jak AntyBóg - wszędzie i będzie trwał wiecznie (niemal) z czasem zastępując istoty żywe. Ponad 90% wszystkiego co powstało z tworzyw sztucznych istnieje nadal, bo tylko 9% poddaje się recyklingowi. Nawet człowiek z każdym rokiem coraz bardziej przypomina nie siebie wypełniając się tą barwną trucizną przez jedzenie, powietrze, a nawet dotyk...