Człowiek jest istotą leniwą z natury. Stale dąży do
nieróbstwa do stanu wiecznego spokoju. Aby osiągnąć coś to tak naprawdę trzeba
się napracować i napocić, najpierw po to by poznać swoją podświadomość, zmienić
ją ucząc nowych wzorców myślenia, które z czasem zmienia się w zachowanie i
działanie.
Jedno jest pewne, że to Ty sam musisz podjąć decyzję. Z którego żłobka się posilisz?

