Czym jest pustka? Czy pustka to brak? A może naturalny stan? Tylko czego istnienia czy nieistnienia?
Pustka jest wtedy gdy nic nie ma, nic ważnego dla nas, co ma wartość dla nas, co ma sens dla nas.
Może być przecież pustka bez pustki, zależy kto spojrzy i czy spojrzy.
