sobota, 31 marca 2018

Aby zyskać trzeba oddać czyli o terapii odejmowania słów kilka


Czas wiosenny to moment kiedy z chaosu  zimowych splątanych myśli wyłaniają się ponownie plany i marzenia, nabierają kolorów, kształtów i wypełniają się dźwiękami. Jednocześnie czas wiosenny to czas porządków, a więc dokonania wyboru co zostawić a co nie. Zatem o terapii odejmowania czyli jak skutecznie odjąć, aby zyskać.


piątek, 16 marca 2018

Jak wrócić do siebie czyli o terapii włączenia poprzez wyłączenie




10 marca był dzień Odłączania się od telefonu i Internetu na jedną dobę. To świetna inicjatywa, którą warto powtarzać codziennie przez kilka minut. 

Wyłącz elektronikę i włącz siebie!