wtorek, 20 czerwca 2017

Jajo i woda czyli o sposobach na zdrowie zza wschodniej granicy



Dawno dawno temu kiedy jeszcze nie było medycyny, albo zaczynała ona dopiero być, istnieli znachorzy i babcie. I kiedy coś komuś dolegało, albo się komuś źle działo na polu czy w sercu to można było odwiedzić ich i spytać o radę i poradę. I ją otrzymać za darmo. Albo za uśmiech lub modlitwę, albo za dobry uczynek.

poniedziałek, 12 czerwca 2017

Bezpłatna terapia bez kolejki czyli o sylwoterapii




Leśne terapie wspomagają leczenie i zapobiegają rozwojowi wielu chorób. Co do tego nie ma już żadnych wątpliwości. Dlaczego warto zostać briofilem?



wtorek, 6 czerwca 2017

Puk puk. Kto tam? Czyli uzdrawianie przez opukiwanie



Jakiś czas temu, w latach 80'tych, dokonane zostało niezwykłe odkrycie. Nastąpiło połączenie medycyny wschodniej i psychiatrii. Dzięki temu powstała niezwykła technika pracy z ludźmi cierpiącymi na problemy natury emocjonalnej, a z czasem okazało się, że technika ta jest dobra w zasadzie na wszystko. Na czym polega?