poniedziałek, 29 grudnia 2014

Moje ikigai czyli jak zrobić coś z niczego i dobrze się przy tym bawić




Willa Ludka to nazwa pewnego domu, który znajduje się w połowie ulicy, przy której mieszkam od ponad 2 lat. Mijam go niemal codziennie, czasami nawet dwa razy. Jest piękny i niezwykle inspirujący, czego dowodem jest chociażby ten blog właśnie.