W 2016 r. prof. Yoshinori Ōsumi otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie
medycyny i fizjologii za rozpracowanie mechanizmu autofagii. Mowa
o naturalnym procesie, który toczy się w organizmie każdego z nas.
Polega on na samozjadaniu uszkodzonych lub martwych komórek. To duże
uproszczenie skomplikowanego mechanizmu. Willa Ludka
... bo chodzi o zbliżenie się do prawdy, nawet tylko w umyśle ...
czwartek, 19 marca 2020
Autofagia czyli jak skutecznie oczyścić organizm
W 2016 r. prof. Yoshinori Ōsumi otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie
medycyny i fizjologii za rozpracowanie mechanizmu autofagii. Mowa
o naturalnym procesie, który toczy się w organizmie każdego z nas.
Polega on na samozjadaniu uszkodzonych lub martwych komórek. To duże
uproszczenie skomplikowanego mechanizmu. poniedziałek, 23 grudnia 2019
Terapia nutraceutykami, czyli jak leczy jedzenie
czwartek, 28 listopada 2019
poniedziałek, 30 września 2019
Terapia pisaniem czyli jak słowa wszystko zmieniają
Od wieków pióro i papier okazały się czymś więcej, niż tylko zwykłymi
przedmiotami. Pozwalają zrobić o wiele więcej niż tylko bezpośrednie
pisanie – są wrotami do nowego świata dla naszych emocji.
sobota, 31 sierpnia 2019
Terapia jedzeniem, czyli o walce z Candidią
poniedziałek, 15 lipca 2019
By odnależć siebie czyli o terapi podróżami
Poznaj siebie, a potem pozwól by poznawali cię inni... Tylko jak to zrobić? Poznanie siebie to trudne choć tak naprawdę najważniejsze zadanie życiowe. To dzięki znajomości siebie można podjąć właściwe decyzje i wyprostować kręte ścieżki życia by prowadziły prosto do upragnionego celu, właściwego i prawdziwego celu.niedziela, 19 maja 2019
Godzina Do Zmiany, czyli terapia myśleniem i działaniem
Subskrybuj:
Posty (Atom)




