piątek, 28 września 2018

Terapia zmęczeniem i męczeniem

Zmęczenie jest naturalnym zjawiskiem pojawiającym się kiedy poziom naszej energii czy to fizycznej czy psychicznej zmniejsza się silnie lub niemal znika. Jest konieczne by nasz organizm mógł zatrzymać się i odpocząć. Gdybyśmy nie czuli zmęczenia wówczas moglibyśmy nawet umrzeć z wyczerpania. Czy są jeszcze jakieś inne plusy zmęczenia?