poniedziałek, 12 listopada 2018

Energiczna terapia czy terapia energią?

Energia to siła, moc bez której nie ma ruchu, nie ma zmiany, nie ma zdrowia. Współcześnie określa się ją jako źródło i jednocześnie cel życia. Ważne jest by wiedzieć jak nią gospodarować i odnawiać, by móc skutecznie włączyć się w nurt życia, bycia w jedności nie tylko z sobą ale i światem.