Człowiek jest istotą leniwą z natury. Stale dąży do
nieróbstwa do stanu wiecznego spokoju. Aby osiągnąć coś to tak naprawdę trzeba
się napracować i napocić, najpierw po to by poznać swoją podświadomość, zmienić
ją ucząc nowych wzorców myślenia, które z czasem zmienia się w zachowanie i
działanie.
Jedno jest pewne, że to Ty sam musisz podjąć decyzję. Z którego żłobka się posilisz?
Zawsze są minimum dwie drogi do wyboru i dwa żłobki.
Tak lub nie
Robić nie robić
Brać odpowiedzialność lub nie brać
Myśleć czy nie myśleć
Działać czy nie działać
Każdego dnia trzeba dokonać wyboru między żłobkami. „jedzenie”
w każdym z nich inaczej smakuje, chociaż każde utrzymuje cię przy życiu.
Ale
jak to zwykle bywa to co niesmaczne jest najzdrowsze. Tak jak z syropkiem na
gardełko. Im bardziej gorzki tym lepiej i szybciej pomaga.
Fakty są takie:
Wszystko co osiągnąłeś do dzisiaj w swoim życiu jest
materializacją twoich mocnych i słabych stron! Czyli tego z jakiego żłobka
jadłeś.
Aby pozostawać w nędzy i wegetacji, wkładasz tylko tyle sił,
ile tracą ludzie sukcesu, aby żyć w dobrobycie i radości.
Czyli w zależności od tego z którego żłobka jesz to tak się
czujesz.
Podstawowa zasada „jedzenia”:
Teoretycznie do 24 roku życia nie ma znaczenia z jakiego
żłóbka jesz, masz energię, dobrze się czujesz, żyjesz bardziej tu i teraz niż w
przeszłości czy w przyszłości
Ale od 24 roku życia ciało należy podporządkowywać twojemu intelektowi,
sile woli i ducha dopóty, dopóki nie zacznie ono wytwarzać energii. Czyli aby
czuć się dobrze to musisz się nieco wysilić, a z każdym rokiem należy bardziej zwracać uwagę na żłobek z którego się
żywisz.
Trzeba po prostu dobrze wybierać i pamiętać że:
Logika ma prędkość ślimaka, intuicja – światła
*
Wpis powstał na podstawie książki
Mirsakarim Norbekov „Mądrość
osła – od głupoty do zdrowia”
*
masz pytania?
masz pytania?
willaludka@gmail.com


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz