środa, 24 maja 2017

Osiołkowi w żłoby dano czyli dlaczego to Ty musisz zdecydować





Człowiek jest istotą leniwą z natury. Stale dąży do nieróbstwa do stanu wiecznego spokoju. Aby osiągnąć coś to tak naprawdę trzeba się napracować i napocić, najpierw po to by poznać swoją podświadomość, zmienić ją ucząc nowych wzorców myślenia, które z czasem zmienia się w zachowanie i działanie.

Jedno jest pewne, że to Ty sam musisz podjąć decyzję.  Z którego żłobka się posilisz?




Zawsze są minimum dwie drogi do wyboru i dwa żłobki.

Tak lub nie
Robić nie robić
Brać odpowiedzialność lub nie brać
Myśleć czy nie myśleć
Działać czy nie działać

Każdego dnia trzeba dokonać wyboru między żłobkami. „jedzenie” w każdym z nich inaczej smakuje, chociaż każde utrzymuje cię przy życiu.  

Ale jak to zwykle bywa to co niesmaczne jest najzdrowsze. Tak jak z syropkiem na gardełko. Im bardziej gorzki tym lepiej i szybciej pomaga.

Fakty są takie:

Wszystko co osiągnąłeś do dzisiaj w swoim życiu jest materializacją twoich mocnych i słabych stron! Czyli tego z jakiego żłobka jadłeś.
Aby pozostawać w nędzy i wegetacji, wkładasz tylko tyle sił, ile tracą ludzie sukcesu, aby żyć w dobrobycie i radości.
Czyli w zależności od tego z którego żłobka jesz to tak się czujesz.

Podstawowa zasada „jedzenia”:

Teoretycznie do 24 roku życia nie ma znaczenia z jakiego żłóbka jesz, masz energię, dobrze się czujesz, żyjesz bardziej tu i teraz niż w przeszłości czy w przyszłości
Ale od 24 roku życia ciało należy podporządkowywać twojemu intelektowi, sile woli i ducha dopóty, dopóki nie zacznie ono wytwarzać energii. Czyli aby czuć się dobrze to musisz się nieco wysilić, a z każdym rokiem należy bardziej zwracać uwagę na żłobek z którego się żywisz.

Trzeba po prostu dobrze wybierać i pamiętać że:

Logika ma prędkość ślimaka, intuicja – światła

 *

Wpis powstał na podstawie książki 
Mirsakarim Norbekov „Mądrość osła – od głupoty do zdrowia”

*
masz pytania?
willaludka@gmail.com


 włącz dźwięk
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz