Karma to suma uczynków, które dusza popełniła w poprzednich
życiach, jest ona zazwyczaj ujemna – negatywna). Jedynie 15% ludzi posiada
pozytywną karmę prywatną, negatywną – 50%, a neutralną – 35%.
Człowiek jest bardzo złożonym systemem
informacyjno-energetycznym, w którym ciało fizyczne i świadomość stanowią tylko
kilka procent, a 95-98% to informacyjno-energetyczne warstwy podświadomości,
znane nam w takim samym stopniu jak wszechświat.
Warstwa najgęstszej energetyki zawiera informacje o stanie
ciała fizycznego, jego organów i jest wykorzystywana do diagnostyki medycznej.
W bliższych warstwach jest zachowana informacja o czynach, emocjach, uczuciach
i myślach człowieka, doświadczeniach w tym życiu.
Struktury karmiczne:
Strategiczne – mają dużą energochłonność i dlatego
oddziaływanie na nie jest wyczuwalne od razu, od ich stanu zależy przyszłość
człowieka i jego potomstwa, dlatego każda próba nieprawidłowego ich
wykorzystania czy zniszczenia prowadzi do włączenia ich obrony poprzez system
samoregulacji pola, często w formie ciężkich chorób. Podstawowe parametry
strategiczne to napełnienie miłością, duchowość i dusza.
Taktyczne – mają znacznie mniejszą pojemność i ich zmiana
następuje szybciej. Ponieważ wszystkie parametry pola człowieka są ściśle ze
sobą powiązane to przy oddziaływaniu na każdy z nich zmieniają się znaczenia
pozostałych. Dzisiaj często widać jak w
celu chwilowej poprawy fizycznego stanu człowieka poświęca się zapasy
strategiczne.
Człowiek z czystą lub zamkniętą karmą jest ściśle związany z
boskością, dlatego agresja pod jego adresem działa przeciwko wszechświatu.
Skąd się biorą choroby?
Silny stres, niezgadzanie się z czymś lub żałowanie
przeszłości, wzmocnione emocjonalnie, odkładają się w podświadomości i
prowokują poważne choroby, bo powodują deformacje struktur pola.
Negatywne uczucia i emocje po przeniknięciu do
podświadomości przestają być kontrolowane przez człowieka, a ponieważ zdrowie
fizyczne jest ściśle związane z podświadomością powstają bardzo złożone
zależności i następstwa.
Powstanie choroby jest związane z naruszeniem praw etyki,
dlatego leczenie powinno być ukierunkowane na zmianę światopoglądu człowieka. Popełnione
kiedyś przez człowieka zło nigdy nie znika, jest ono w podświadomości wcześniej
czy później wylewa się na zewnątrz, często na tych, którzy są blisko i których
najbardziej kochamy.
Najgorsze jest zabicie miłości, bo zanim zabije się
człowieka, trzeba zabić w sobie miłość do niego. Zabicie uczucia miłości jest
podłożem, na którym wyrasta wiele przestępstw i nieszczęść.
Obecnie można przynieść szkodę przyrodzie żywej i
nieożywionej nie tylko działaniami fizycznymi i silnymi emocjami, ale także
nieostrożną myślą.
Choroba może pełnić różne funkcje:
- uprzedzanie
- zatrzymanie działania
- usunięcie mechanizmów które pozwalają na rozprzestrzenianie
się negatywnej informacji
Im bardziej niebezpieczny i silny jest program zniszczenia
tym bardziej efektywna i pewna powinna być blokada czyli choroba.
Choroba nie lokuje się na stałe w jednym miejscu, ale podczas
leczenia „pływa” kolejno w różnych organach. Chory jest już nie tylko jeden
fragment pola człowieka – zniekształcone jest całe pole.
Deformacje pojawiają się 5-10 lat przed pojawieniem się
choroby na poziomie fizycznym.
Jak skutecznie przeciwdziałać chorobom?
Bez znalezienia przyczyny
chorobę można tylko przerzucić na inny
organ, na los, na psychikę człowieka, do jego przyszłych wcieleń, albo też
zrzucić wszystko na jego dzieci. Nie można wyleczyć choroby bez zmiany
duchowej. Każda metoda leczenia nieoparta na duchowym rozwoju człowieka
prowadzi do jego degradacji.
Konstrukcję energetyczną można zmienić poprzez dążenie do
boskości, rozwój duchowy, wtedy można zmienić swoją karmę, swój los.
Usunięcie deformacji struktur pola poprzez świadomość i
pokutę przynosi wspaniałe rezultaty w przywracaniu zdrowia ludziom na poziomie
fizycznym – to metoda niezastąpiona przy wczesnym diagnozowaniu.
Człowiek, który z pokorą przyjmuje wszystkie życiowe próby,
zaoszczędza ogromne siły, które zostały zużyte na bezowocne pretensje do
powstałej sytuacji. Zapas ten jest wykorzystywany na wewnętrzną zmianę duchową,
na własny rozwój.
Przestrzeganie norm etycznych jest koniecznym warunkiem i
jedynym sposobem na przeżycie, a jednocześnie najlepszą ochroną. Czując miłość
do wszechświata i do Boga, pozbywając się pretensji do otaczającego świata,
ratuje siebie od każdej ciężkiej choroby. Trzeba modlić się za tych, którzy nas
przeklinają i błogosławcie tych, którzy nas nienawidzą – to najsilniejsza ochrona
przed nieszczęściami, chorobami i tym co nazywamy urokiem.
Nie wystarczy po
prostu bycie dobrym, trzeba być aktywnie dobrym.
Człowiek, któremu w najbliższych latach jest sądzone przeżyć
powinien być jednocześnie święty, zwyczajny i przedsiębiorczy. Obecnie
podstawowym zadaniem człowieka jest pogłębianie wiedzy o świecie, dążenie do
zrozumienia zachodzących procesów i ich wzajemnych powiązań.
Etyka to wczorajszy luksus, dzisiejsza konieczność, a jutro
– jedyny warunek przeżycia.
*
Wpis powstał na podstawie książki
Siergiej Łazariew „Diagnostyka
karmy”
*
Masz pytania?
*
Do pooglądania


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz