poniedziałek, 3 lipca 2017

Choroba – karmiczne przesłanie dla przyszłych pokoleń



Karma to suma uczynków, które dusza popełniła w poprzednich życiach, jest ona zazwyczaj ujemna – negatywna). Jedynie 15% ludzi posiada pozytywną karmę prywatną, negatywną – 50%, a neutralną – 35%.





Człowiek jest bardzo złożonym systemem informacyjno-energetycznym, w którym ciało fizyczne i świadomość stanowią tylko kilka procent, a 95-98% to informacyjno-energetyczne warstwy podświadomości, znane nam w takim samym stopniu jak wszechświat.

Warstwa najgęstszej energetyki zawiera informacje o stanie ciała fizycznego, jego organów i jest wykorzystywana do diagnostyki medycznej. W bliższych warstwach jest zachowana informacja o czynach, emocjach, uczuciach i myślach człowieka, doświadczeniach w tym życiu.

Struktury karmiczne:
Strategiczne – mają dużą energochłonność i dlatego oddziaływanie na nie jest wyczuwalne od razu, od ich stanu zależy przyszłość człowieka i jego potomstwa, dlatego każda próba nieprawidłowego ich wykorzystania czy zniszczenia prowadzi do włączenia ich obrony poprzez system samoregulacji pola, często w formie ciężkich chorób. Podstawowe parametry strategiczne to napełnienie miłością, duchowość i dusza.
Taktyczne – mają znacznie mniejszą pojemność i ich zmiana następuje szybciej. Ponieważ wszystkie parametry pola człowieka są ściśle ze sobą powiązane to przy oddziaływaniu na każdy z nich zmieniają się znaczenia pozostałych. Dzisiaj  często widać jak w celu chwilowej poprawy fizycznego stanu człowieka poświęca się zapasy strategiczne.

Człowiek z czystą lub zamkniętą karmą jest ściśle związany z boskością, dlatego agresja pod jego adresem działa przeciwko wszechświatu.

Skąd się biorą choroby?

Silny stres, niezgadzanie się z czymś lub żałowanie przeszłości, wzmocnione emocjonalnie, odkładają się w podświadomości i prowokują poważne choroby, bo powodują deformacje struktur pola.
Negatywne uczucia i emocje po przeniknięciu do podświadomości przestają być kontrolowane przez człowieka, a ponieważ zdrowie fizyczne jest ściśle związane z podświadomością powstają bardzo złożone zależności i następstwa.

Powstanie choroby jest związane z naruszeniem praw etyki, dlatego leczenie powinno być ukierunkowane na zmianę światopoglądu człowieka. Popełnione kiedyś przez człowieka zło nigdy nie znika, jest ono w podświadomości wcześniej czy później wylewa się na zewnątrz, często na tych, którzy są blisko i których najbardziej kochamy.

Najgorsze jest zabicie miłości, bo zanim zabije się człowieka, trzeba zabić w sobie miłość do niego. Zabicie uczucia miłości jest podłożem, na którym wyrasta wiele przestępstw i nieszczęść.

Obecnie można przynieść szkodę przyrodzie żywej i nieożywionej nie tylko działaniami fizycznymi i silnymi emocjami, ale także nieostrożną myślą.


Choroba może pełnić różne funkcje:
- uprzedzanie
- zatrzymanie działania
- usunięcie mechanizmów które pozwalają na rozprzestrzenianie się negatywnej informacji

Im bardziej niebezpieczny i silny jest program zniszczenia tym bardziej efektywna i pewna powinna być blokada czyli choroba.

Choroba nie lokuje się na stałe w jednym miejscu, ale podczas leczenia „pływa” kolejno w różnych organach. Chory jest już nie tylko jeden fragment pola człowieka – zniekształcone jest całe pole.
Deformacje pojawiają się 5-10 lat przed pojawieniem się choroby na poziomie fizycznym.

Jak skutecznie przeciwdziałać chorobom?

Bez znalezienia przyczyny chorobę można  tylko przerzucić na inny organ, na los, na psychikę człowieka, do jego przyszłych wcieleń, albo też zrzucić wszystko na jego dzieci. Nie można wyleczyć choroby bez zmiany duchowej. Każda metoda leczenia nieoparta na duchowym rozwoju człowieka prowadzi do jego degradacji.
Konstrukcję energetyczną można zmienić poprzez dążenie do boskości, rozwój duchowy, wtedy można zmienić swoją karmę, swój los.

Usunięcie deformacji struktur pola poprzez świadomość i pokutę przynosi wspaniałe rezultaty w przywracaniu zdrowia ludziom na poziomie fizycznym – to metoda niezastąpiona przy wczesnym diagnozowaniu. 

Człowiek, który z pokorą przyjmuje wszystkie życiowe próby, zaoszczędza ogromne siły, które zostały zużyte na bezowocne pretensje do powstałej sytuacji. Zapas ten jest wykorzystywany na wewnętrzną zmianę duchową, na własny rozwój.

Przestrzeganie norm etycznych jest koniecznym warunkiem i jedynym sposobem na przeżycie, a jednocześnie najlepszą ochroną. Czując miłość do wszechświata i do Boga, pozbywając się pretensji do otaczającego świata, ratuje siebie od każdej ciężkiej choroby. Trzeba modlić się za tych, którzy nas przeklinają i błogosławcie tych, którzy nas nienawidzą – to najsilniejsza ochrona przed nieszczęściami, chorobami i tym co nazywamy urokiem.

Nie wystarczy po prostu bycie dobrym, trzeba być aktywnie dobrym.

Człowiek, któremu w najbliższych latach jest sądzone przeżyć powinien być jednocześnie święty, zwyczajny i przedsiębiorczy. Obecnie podstawowym zadaniem człowieka jest pogłębianie wiedzy o świecie, dążenie do zrozumienia zachodzących procesów i ich wzajemnych powiązań.

Etyka to wczorajszy luksus, dzisiejsza konieczność, a jutro – jedyny warunek przeżycia.

*
Wpis powstał na podstawie książki
Siergiej Łazariew „Diagnostyka karmy”
*
Masz pytania?
*
Do pooglądania
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz