Box of fun to kartonowe kwadratowe pudełko.
Zobaczcie:
Zobaczcie:
W
środku znajdują się różnego rodzaju drobne gry towarzyskie takie jak np. karty,
kości, TABU – jedna z moich ulubionych, statki i inne.
Pudełko powstało z myślą o długich zimowych wieczorach kiedy
nikt z moich znajomych nie ma ochoty wychodzić na miasto, tylko woli posiedzieć
w domu przy kubku herbaty. W takich chwilach sięgam po pudełko i zaczynamy
zabawę! (Ta opcja jest dobra kiedy mieszkasz ze znajomymi - tak jak ja, a kiedy każdy z was mieszka gdzieś indziej to ktoś musi się "poświęcić" i jednak wyjść).
Niedawno do pudełka dodałam zeszyt i długopis. W zeszycie
zapisuję ciekawe zabawy, które znają znajomi, albo oni sami je wpisują. Dzięki
temu tworzę sobie swoją własną bazę ciekawych pomysłów i dodatkowo mam pamiątkowy
wpis od nich.
Wszystkich serdecznie zachęcam do tworzenia swoich Boxów i
spędzanie czasu ze swoimi znajomymi w realu, a nie tylko za pośrednictwem
internetu. Nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań, rozmów i wymian myśli…
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz